TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

   
 
 
 
 
     
Çikolatalar

Eski Amerika uygarlıklarından Mayalar’dan önce Olmecler’in kakao ağaçlarından yararlandıkları biliniyor. “Kakao” kelimesi Olmec dilinden gelmekte. Mayalar ise kakaoya ilahi bir anlam yükledi. Kakao ağacının bilimsel ismi “Theobroma Cacao” da “Tanrıların Yiyeceği” anlamına gelir. M.S. 600 yılında, Mayalar çikolatalı bir içecek yaparlar. Efsaneye göre, Aztek kralı Moctezuma günde 50 fincan çikolata içiyordu.

Çikolata, Aztekler zamanında çok popüler olmuş ve toplumun elit kesiminin içtiği bir içecek haline gelmişti. Sadece yöneticiler, rahipler, rütbeli askerler, onurlandırılmak istenen tüccarlar bu özel içeceği tadabiliyordu.

Benzersiz lezzetini, üretiminde kullandığı hammadde kalitesi ve titiz servis anlayışıyla Chocolate And Love, ustalığını gururla geleceğe taşıyor. Çikolata, Aztekler zamanında çok popüler olmuş ve toplumun elit kesiminin içtiği bir içecek haline gelmişti. Sadece yöneticiler, rahipler, rütbeli askerler, onurlandırılmak istenen tüccarlar bu özel içeceği tadabiliyordu.

Chocolate And Love
1954’den günümüze sürekli geliştirerek getirdiğimiz çikolata ve şekerlemedeki ustalığımızı, kalite geleneğimizi ve müşteri odaklı yaklaşımımızı, ilk günkü heyecanımızla geleceğe taşıyıp, tüketicilerimize keyifli anlar yaşatmaktır.
..


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.